«Мінветеранів має план дій на будь-яку екстрену ситуацію», – Юлія Лапутіна

«Мінветеранів має план дій на будь-яку екстрену ситуацію», – Юлія Лапутіна

«Кожен центральний орган виконавчої влади має план дій на випадок будь-якої екстреної ситуації. Міністерство у справах ветеранів України у цьому не виключення, – зазначила Юлія Лапутіна. – Ми також готуємося з огляду на те, які завдання зможемо вирішувати в умовах потенційної ескалації. Ми розуміємо, що нам, як Міністерству, яке опікується людьми, необхідно постійно комунікувати з ветеранами, роз’яснювати їм, що відбувається у державі. Наразі ми маємо понад 420 тисяч ветеранів російсько-української війни. Серед них багато добровольців, які завжди готові стати на захист нашої держави, долучитися до лав територіальної оборони та до національного спротиву. І це нас надихає!».

Юлія Лапутіна наголосила, що Міністерство й надалі виконуватиме свої функції з соціального захисту та розвитку ветеранів, а також буде продовжувати роботу над пріоритетними напрямами.

«У Мінветеранів є соцмережі і сайт, також на платформі Урядового контактного центру працює «гаряча лінія», куди можна подзвонити і поставити запитання стосовно ветеранської політики. Звичайно, ми активні й у персональній комунікації – в одному з наших директоратів є експертна група, яка працює з громадськими організаціями», – зауважила очільниця Мінветеранів.

Також Юлія Лапутіна, як експертка з інформаційної безпеки, проаналізувала ситуацію в площині інформаційної війни.

«Зараз переважна більшість людей мають запит на отримання правдивої інформації. Сьогодні багато фейків, які розповсюдила Росія, це свідчить про те, що країна-агресор продовжує працювати у напряму дестабілізації. Однак українці більш досвідчені у цьому питанні, ніж у 2014 році. Я завжди раджу звертати увагу на джерело інформації – довіряти тільки офіційним джерелам», – наголосила очільниця Мінветеранів.

12:37
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.