Закрийте небо. Міністр у справах ветеранів закликає світових лідерів закрити небо над Україною.

Закрийте небо. Міністр у справах ветеранів закликає світових лідерів закрити небо над Україною.

Міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна закликає світових лідерів «припинити звірства» РФ і закрити небо над Україною.

Про це вона сказала у своєму відеозверненні, опублікованому у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ..

«З 2014 року я на власні очі бачила звірства, які чинить РФ в Україні. У 2014 році почала існувати тюрма „Ізоляція“, створена російськими окупантами у Донецьку для того, щоб чинити тортури над українськими громадянами. Це у ХХІ столітті! Всі світові лідери, світова спільнота того часу була „глибоко занепокоєна“. Протягом восьми років війни в Україні, яку підступно розв’язала РФ, ви продовжували бути „глибоко занепокоєними“.

Два тижні український народ героїчно чинить спротив російському агресору. Російські війська коять звірства в Україні – гатять по мирних громадянах з важкої зброї, б’ють балістичними ракетами. Сьогодні бомба поцілила у пологовий будинок міста Маріуполь на Донеччині. Мало, що Росія не дає гуманітарних коридорів для наших громадян – вона просто вбиває наше майбутнє покоління, наших матерів. І ви продовжуєте бути „глибоко занепокоєними“. Я закликаю всіх лідерів світу – будьте людяними! Закрийте небо над Україною!» — сказала Лапутіна. 

За її словами, український народ зараз – це країна Захисників.

«Україна сьогодні чинить опір російській навалі і стримує її, коли світ перед загрозою світової війни. Припиніть ці звірства! Слава Україні!» — додала вона. 

10:18
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.